Aktualności

Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Ząbkowic Śląskich w Słonecznym Parku Wodnym

2021-12-01 12:14:12

 

Już 5 grudnia ząbkowicka kryta pływalnia stanie się po raz pierwszy miejscem prawdziwych, pełnych emocji zmagań sportowych na torach pływackich. Z wielką radością mamy przyjemność zaprosić wszystkie dzieci na pierwsze w historii miasta Krzywej Wieży i Frankensteina zawody pływackie w Ząbkowicach Śląskich!

 

Wydarzenie kierujemy przede wszystkim do podopiecznych szkółek pływackich gminy Ząbkowice Śląskie: POSEJDON, ZKP FRANKENSTEIN, VIZ, ale także do przedszkoli, szkół podstawowych oraz do wszystkich tych, dla których pływanie jest czymś więcej niż tylko aktywnym spędzaniem wolnego czasu.  Wszystkie stowarzyszenia oraz instruktorzy otrzymali odpowiednio wcześniej zaproszenia wraz z regulaminem zawodów więc czekamy na zgłoszenia, bo dzieci są dla nas najważniejsze.

 

Dzieci, których nie zgłoszą szkółki pływackie mogą się indywidualnie zapisać i zgłoszenie dostarczyć do sekretariatu Słonecznego Parku Wodnego.

 

UWAGA! Zawody Mikołajkowe bez wpisowego! Uczestnicy tylko muszą posiadać bilet wstępu na basen.

 

REGULAMIN ZAWODÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ (KLIKNIJ)

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA (KLIKNIJ)

 

ZGŁOSZENIE ZBIORCZE DLA KLUBÓW (KLIKNIJ)

 

Każde dziecko, które weźmie udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich otrzyma atrakcyjny upominek oraz medal. Nie zabraknie także czegoś za osłodę  :-)

 

Liczymy na Waszą obecność, gwarantujemy niezapomniane chwile oraz niezapomnianą zabawę w Słonecznym Parku Wodnym!

 

PS: Imprezę swoją obecnością uświetni podobno sam Święty Mikołaj!powrót