Aktualności

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH W SŁONECZNYM PARKU WODNYM!

2022-09-21 12:17:59

Już 30 września rozpoczynamy zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych. Prowadzimy zapisy do grup zarówno początkujących jak i średnio zaawansowanych!

 

Dzwonimy pod numer podany na plakacie, podajemy imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, przychodzimy 30 września i ruszamy w podróż zwaną NAUKA PŁYWANIA ❤


Koszt jednorazowych zajęć to 60zł, ale wiadomo - w karnecie zawsze taniej! Za karnet zapłacicie 450zł i wejdziecie z nim na 11 zajęć, ale jeśli nie będziecie mogli wpaść na któreś zajęcia TO NIC SIĘ NIE STANIE, ponieważ karnet będzie ważny przez 90 dni, zakładając jedną odróbkę z powodu nieobecności ????


UWAGA!
Wejście na naukę pływania dla dorosłych uprawnia do pobytu w strefie basenowej przez 90 minut. 60 minut to lekcja, 30 minut zostaje na rekreację bądź pobyt w strefie Saunarium&Spa.
Pracujemy w grupkach 8 osobowych ponieważ dbamy o Wasz komfort! W małej grupie szybciej nauczycie się wszystkiego, a nasi instruktorzy sprawią, że Wasze skille pływackie urosną w błyskawicznym tempie. U nas nie można się nudzić!


#basenzabkowice #centrumsportu #naukaplywania

powrót