Aktualności

OTWARTE CEREMONIE SAUNOWE W SŁONECZNYM PARKU WODNYM

2022-11-08 14:25:44

To już oficjalne - od dzisiaj, tj. od wtorku 8. listopada, ruszamy z OTWARTYMI CEREMONIAMI SAUNOWYMI!

Długo trzymaliśmy Was w niepewności, ale dzięki temu mogliśmy zaplanować wszystko co do najmniejszych szczegółów. Przedstawiamy zatem plan ceremonii saunowych na cały LISTOPAD!

 

W każdy wtorek miesiąca oraz wybraną sobotę, otwarte rytuały relaksacyjne poprowadzi nasz świeżo upieczony Saunamistrz PTS Michał Szlachetka, którego możecie już kojarzyć, ponieważ Michał to na co dzień ratownik wodny oraz instruktor pływania. W listopadzie zobaczycie się z Michałem we wtorki 08, 15, 22 i 29, oraz w sobotę 19.
Wtorkowe rytuały będą odbywały się co godzinę, startując od 19:00, dalej 20:00, kończąc ostatnim o 21:00.


Czwartki to czas dla Pań. Kobiece czwartki prowadzi niezastąpiona, energiczna Asia Błaźniak, której przedstawiać nie trzeba. Zawsze uśmiechnięta, rozgrzewa Panie swoimi rytuałami co 30 minut, startując od 19:30, kończąc o 20:30. Asia spotka się z Wami w listopadzie w każdy czwartek bez wyjątku.
Ceremonie Saunowe w Słonecznym Parku Wodnym to potężna dawka relaksu, rozrywki oraz uczta artystyczna. Za sprawą klimatycznej muzyki prowadzący wprowadzą Was w stan głębokiego odprężenia. Przekonajcie się o tym na własnej skórze!

 

Widzimy się już dzisiaj o 19:00. W imieniu swoim oraz Michała zapraszamy na jego debiut!

#rytuałysaunowe #ceremoniesaunowe #saunazabkowice #saunariumzabkowice #basenzabkowice #zabkowiceslaskie #centrumsportu #zabkowiceslaskiemojemiastopowrót