Aktualności

PRZERWA TECHNOLOGICZNA - W TYCH DNIACH BASEN BĘDZIE ZAMKNIĘTY

2022-06-06 14:55:54

Szanowni sympatycy pływania i saunowania!
Informujemy, że w dniach 11.06.2022 - 24.06.2022 w Słonecznym Parku Wodnym będzie miała miejsce PRZERWA TECHNOLOGICZNA.

 

Jak wiadomo - każdy żywy organizm potrzebuje wakacji aby naładować baterie - tak też będzie w przypadku naszej krytej pływalni, która przez cały rok pracuje na największych obrotach, a to dzięki Wam jest chyba najżywszym organizmem w powiecie!


Podczas przerw technologicznych trwać będą prace porządkowe i naprawcze, których nie jesteśmy w stanie wykonać w trakcie normalnego funkcjonowania obiektu. Chcąc sprostać wymaganiom, standardom oraz mając na uwadze zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące warunków sanitarno-higienicznych oraz jakości wody na pływalniach jesteśmy zobligowani do wykonania szeregu czynności w tym najbardziej czasochłonnej wymiany wody w nieckach basenowych.

 

Ponadto w trakcie przerwy technologicznej zadbamy także o Saunarium, przeprowadzając serwisy urządzeń odpowiadających za poprawne funkcjonowanie strefy relaksu Słonecznego Parku Wodnego.

 

Basen zostanie ponownie otwarty w sobotę 25 czerwca, i to właśnie tego dnia będziemy na Was czekać od godziny 6:00!


Macie dosłownie ostatnią okazję na to, aby przed przerwą technologiczną wycisnąć to, co oferujemy jak cytrynę! Dlatego zapraszamy DO PIĄTKU WŁĄCZNIE, jak zawsze od 6:00 do 22:00.powrót