Aktualności

REALIZACJA PROJEKTÓW

2021-12-16 12:54:35

Dobiegł końca drugi etap tegorocznej edycji programów powszechnej nauki pływania UMIEM PŁYWAĆ i PŁYNĘ DALEJ dla uczniów szkół podstawowych. Wszyscy szczęśliwie zakończyli kursy i otrzymali z rąk Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka, Prezesa ZCSiR Daniela Ciepierskiego i instruktorów prowadzących certyfikaty potwierdzające pozytywne zaliczenie wszystkich zadań.

Chcielibyśmy pokazać Wam ogrom włożonej w przeprowadzenie projektów pracy, a najlepiej pokażą to liczby. Zapraszamy na krótkie podsumowanie.

 

UMIEM PŁYWAĆ klasy 1-3
W drugim etapie projektu UP gościliśmy w Słonecznym Parku Wodnym 7 grup:
SP3 - 3 grupy
SP Stolec - 1 grupa
SP Braszowice - 1 grupa
SP Ziębice - 2 grupy

 

Uczniowie łącznie: 105
Czas trwania projektu: 10 tygodni
Długość zajęć: 90 minut 1 raz w tygodniu
Łącznie przepływanych godzin: 105

 

PŁYNĘ DALEJ klasy 4-8
W drugim etapie projektu PD gościliśmy w Słonecznym Parku Wodnym 9 grup:
SP1 - 1 grupa
SP2 - 1 grupa
SP3 - 2 grupy
SP Stolec - 1 grupa
SP Braszowice - 1 grupa
SP Zwrócona - 1 grupa
SP Niemcza - 1 grupa
SP Złoty Stok - 1 grupa

 

Uczniowie łącznie: 135
Czas trwania projektu: 10 tygodni
Długość zajęć: 60 minut 2 razy w tygodniu
Łącznie przepływanych godzin: 180

 

Liczby nie kłamią - w okresie od października do grudnia z powszechnej nauki pływania w krytej pływalni w Ząbkowicach Śląskich skorzystało 240 uczniów szkół podstawowych, którzy łącznie wypływali 285 godzin w wodzie! Warto dodać, że te statystyki nie uwzględniają lekcji wychowania fizycznego, które również odbywają się równolegle do programów ministerialnych. A to oznacza, że pływnie w Ząbkowicach Śląskich stoi na naprawdę wysokim poziomie!

 

Cieszymy się, że wskazujecie nasz basen podczas wyboru placówki do przeprowadzenia projektów UP i PD. Stale podnosimy jakość usług aby z roku na rok coraz lepiej spełniać Wasze oczekiwnia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom programów powszechnej nauki pływania w roku 2021 i zapraszamy do nas już po feriach na kolejną edycję.powrót