Aktualności

POPRAWNE SAUNOWANIE - ZAPRASZAMY DO LEKTURY

2022-01-21 09:12:40

Strefa Saunarium&SPA w Słonecznym Parku Wodnym od początku funkcjonowania cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Poprawne saunowania wymaga jednak, szczególnie na początku, konkretnej akcji edukacyjnej, ponieważ zarówno dla Was jak i dla nas jest to zupełnie nowe przedsięwzięcie. Poniżej przedstawiamy kilka informacji dotyczących prawidłowego korzystania ze strefy Saunarium&SPA wg wytycznych Polskiego Towarzystwa Saunowego. Zapraszamy do lektury!

czytaj

FILOZOFIA SAUNOWANIA / SAUNARIUM&SPA

2022-01-18 11:48:57

Saunarium&SPA w Słonecznym Parku Wodnym to miejsce, gdzie filozofia saunowania łączy się z głęboką relaksacją i wyciszeniem. W naszych saunach odzyskacie wewnętrzną harmonię i zbudujecie odporność.

Aby móc jednak w pełni cieszyć się wszystkimi prozdrowotnymi właściwościami sauny, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które uczynią Państwa pobyt w strefie Saunarium&SPA źródłem prawdziwej przyjemności.

czytaj

OFERTA PRACY - RATOWNIK WODNY

2022-01-11 14:37:51

czytaj

OFICJALNE OTWARCIE SAUNARIUM&SPA W SŁONECZNYM PARRKU WODNYM!

2022-01-05 19:41:38

W dniu dzisiejszym Słoneczny Park Wodny wzbogacił swoją ofertę sportowo-rekreacyjną o Saunarium&Spa. Kolejny ważny projekt, który jest częścią inwestycji Gminy Ząbkowice Śląskie.

czytaj

NAUCZYMY WAS PŁYWAĆ W SŁONECZNYM PARKU WODNYM - oferty szkółek pływackich.

2022-01-05 08:54:05

Ruch pozytywnie wpływa na nasz organizm. Nic więc dziwnego, że ostatnio coraz częściej zachęca się nas do aktywności fizycznej. Kiedy już podejmiemy decyzję o rozpoczęciu regularnego uprawiania sportu, warto wybrać ten, który przynosi najwięcej pozytywnych efektów. Właśnie taką dyscypliną jest pływanie.

W Słonecznym Parku Wodnym z powodzeniem postawicie pierwsze kroki związane z nauką pływania. Interesują Was lekcje indywidualne, czy może wolicie zajęcia grupowe? U nas znajdziecie to i wiele więcej.

czytaj