NAUKA PŁYWANIA

Ruch pozytywnie wpływa na nasz organizm. Nic więc dziwnego, że ostatnio coraz częściej zachęca się nas do aktywności fizycznej. Kiedy już podejmiemy decyzję o rozpoczęciu regularnego uprawiania sportu, warto wybrać ten, który przynosi najwięcej pozytywnych efektów. Właśnie taką dyscypliną jest pływanie.

W Słonecznym Parku Wodnym z powodzeniem postawicie pierwsze kroki związane z nauką pływania. Interesują Was lekcje indywidualne, czy może wolicie zajęcia grupowe? U nas znajdziecie to i wiele więcej.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE
Podczas takich zajęć pod czujnym okiem instruktora jedna lub dwie osoby szkolą swoje umiejętności pływackie. Treningi tego typu pozwalają instruktorowi skoncentrować się na jednej osobie. Jest w stanie cały czas nad nią czuwać, aby nie popełniała błędów, a poziom i intensywność ćwiczeń są całkowicie dopasowane do kursanta. Bardzo często wiąże się to z lepszą efektywnością i szybszą nauką, ale nie zawsze.

 

ZAJĘCIA GRUPOWE
Nie na darmo jest powiedziane „w grupie siła” - bardzo często osoby pływające razem motywują się wzajemnie, są dla siebie wsparciem lub konkurencją. Ponadto takie zajęcia nauki pływania to też znakomity czas na wspólne chwile z innymi ludźmi, z którymi mamy dużo wspólnego. Dla dzieci zajęcia w grupie są bardziej atrakcyjne, bo dzieci mogą się razem znakomicie ze sobą bawić.

 

Słoneczny Park Wodny współpracuje ze stowarzyszeniami, szkółkami pływania oraz instruktorami pływania,. W ich ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci w każdym przedziale wiekowym, dorosłych i seniorów, a także zajęcia rehabilitacyjne. Koniecznie sprawdźcie:

- Ząbkowicki Klub Pływacki Frankenstein

- Szkółka Pływania VIZ Marek Sachajdak

- Szkoła Pływania Posejdon