Aktualności

SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW I REHABILITANTÓW - ZAPYTANIE OFERTOWE

2021-02-17 00:00:00

Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. zwraca się z prośbą o przedstawienie swojej oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia: świadczenie usług rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych w Słonecznym Parku Wodnym w Ząbkowicach Śląskich.

Opis przedmiotu zapytania:
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie usług rehabilitacyjnych dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności w nieckach basenowych Słonecznego Parku Wodnego
w Ząbkowicach Śląskich. Zorganizowane zajęcia muszą być indywidualnie dostosowane do stopnia niepełnosprawności, przygotowane i prowadzone przez osoby posiadające wiedzę i doświadczenie oraz wymagane kwalifikacje.

czytaj

WRACAJĄ ZAJĘCIA AQUA FITNESS W SŁONECZNYM PARKU WODNYM.

2021-02-16 14:12:18

Pozostały dokładnie 3 dni do ponownego otwarcia ząbkowickiej krytej pływalni. Dzisiaj rozpoczynamy dzień od fantastycznej informacji - już w przyszłym tygodniu rusza wodny aerobik z Anią Wilk!

czytaj

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

2021-02-15 13:46:03

Już w piątek 19 lutego, równolegle do otwarcia Słonecznego Parku Wodnego, w Hali Słonecznej wystartują dwa kursy.

czytaj

Nauczymy Was pływać w Słonecznym Parku Wodnym!

2021-02-15 12:08:10

Odliczamy dni do ponownego otwarcia krytej pływalni w Ząbkowicach Śląskich! Tak, wiemy - nie możecie się doczekać!

W tym tygodniu postaramy się o to, aby zapoznać Was z pełną ofertą Słonecznego Parku Wodnego, zaczynając od szkółek pływackich! U nas nauczycie pływać swoje dziecko, ale i sami możecie postawić pierwsze kroki w żabce czy kraulu, ponieważ są również grupy dla dorosłych!

czytaj

Kryty basen w Ząbkowicach Śląskich otwarty od 19 lutego 2021 r.

2021-02-11 22:16:44

Za tydzień 19 lutego 2021 r. kryty basen w Ząbkowicach Śląskich po prawie dwumiesięcznej przerwie, będzie otwarty zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych. To efekt kończącej się przerwy technologicznej, dzięki której woda we wszystkich nieckach basenowych została wymieniona. Wszystkie instalacje wodne zostały zdezynfekowane, podobnie jak niecki basenowe, wanny jacuzzi oraz zbiorniki przelewowe. Kolejna, wymagana przepisami sanitarnymi przerwa technologiczna dopiero w roku 2022.

czytaj